دانلود آسان از یوتیوب از طریق سایت keepvidبا نرم افزارهای مثل دانلود هلپر که یک افزونه برای موزیلا فایرفاکس است و همچنین نرم افزار دانلود منجر می توانید از یوتیوب دانلود کنید اما یک روش ساده اینکه:مشاهده ویدئوهای یوتیوب به صورت آنلاین، آن هم با سرعت‌های ذغالی اینترنت برای كاربران داخل ایران، تجربه‌ای واقعاً عذاب‌آور است. اما خوشبختانه ابزارهای زیادی برای دانلود این ویدئوها وجود دارد. امروز یك سرویس آنلاین keepvid برای دانلود ویدئوهای یوتیوب ارائه می‌كنیم كه به خوبی وظیفه‌ی خود را انجام می‌دهند.

این ابزار آدرس ویدئوی مورد نظر شما را دریافت كرده و لینك دانلود را تحویل می‌دهند. سپس شما می‌توانید با كلیك روی لینك دانلود یا با اضافه كردن آن به نرم‌افزار مدیریت دانلود خودتان، شروع به دانلود نمایید. مزیت سرویس‌های آنلاین به نرم‌افزارهای نصبی و افزونه‌های فایرفاكس و اینترنت اكسپلورر آن است كه در هر لحظه و هر مكانی می‌توانید از آنها استفاده كنید؛ فقط كافی است یك مرورگر اینترنت داشته و به اینترنت متصل باشید.


Youtube logo
چند وقت پیش دوتا سایت معرفی کردم واسه دانلود کلیپ از یوتیوب، اونموقع که اون پست رو میذاشتم، تو دانشگاه بودم، و سایت یوتیوب هم تو دانشگاه ما مسدود شده و من هم فکر میکردم این سایت همه جا مسدود شده، برای همین من یه روش غیر مستقیم واسه دانلود رو گفتم، اما امروز که اومدم خونه دیدم که این سایت فیلتر نیست، برا همین یه پست گذاشتم که بتونید به طور مستقیم از یوتیوب کلیپ دانلود کنید.
برنامه های زیادی واسه دانلود از یوتیوب وجود داره، ولی استفاده از سایتهای دانلود مستقیم خیلی راحت تر و بهتره، در پایین لیستی از بهترین سایتهای دانلود مستقیم از یوتیوب رو واستون آوردم، روش کار هم خیلی آسونه، فقط کافیه بعد از انتخاب یکی از سایتها (!!!) آدرس فیلم یوتیوب رو در تــکست بار بنویسید، دکمه Get it یا Download it یا … بزنید، فقط تنها مشکل این سایتها اینه که فقط با فرمت FLV دانلود میکنن.
فقط اگه سایت یوتیوب تو ISP شما مسدود شده یا میخواهید با فرمت های دیگه ای کلیپ هارو دانلود کنید، این پست رو بخونید.
0